Wesołych Świąt!
Nadeszła pora Bożego Narodzenia, wszyscy siadamy do rodzinnych wigilii, więc życzymy Wam wesołych i spokojnych Świąt! Jeśli chcecie aktywnie spędzić niedzielę, zapraszamy na narty i snowboard już od 9.00 rano!
Nadeszła pora Bożego Narodzenia, wszyscy siadamy do rodzinnych wigilii, więc życzymy Wam wesołych i spokojnych Świąt! Jeśli chcecie aktywnie spędzić niedzielę, zapraszamy na narty i snowboard już od 9.00 rano!
W związku z trwającymi pracami remontowymi obowiązuje zakaz wstępu na teren stoku.
Dla bezpieczeństwa prosimy o korzystanie z żółtego szlaku turystycznego:
Dziękujemy za wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń.
Zapraszamy na letnie przejazdy naszą dużą koleją linową.
Stacja czynna w godzinach 9:00-18:00