Już jeździmy!
Sezon na Polanie Szymoszkowej już wystartował i jeździmy korzystając z dobrych warunków śnieżnych oraz pięknych widoków. Obecnie otwarta jest mała kolej, a już we wtorek 19 grudnia dostępna będzie także duża. Do zobaczenia na stoku!
Sezon na Polanie Szymoszkowej już wystartował i jeździmy korzystając z dobrych warunków śnieżnych oraz pięknych widoków. Obecnie otwarta jest mała kolej, a już we wtorek 19 grudnia dostępna będzie także duża. Do zobaczenia na stoku!
W związku z trwającymi pracami remontowymi obowiązuje zakaz wstępu na teren stoku.
Dla bezpieczeństwa prosimy o korzystanie z żółtego szlaku turystycznego:
Dziękujemy za wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń.
Zapraszamy na letnie przejazdy naszą dużą koleją linową.
Stacja czynna w godzinach 9:00-18:00