Wesele na Polanie Szymoszkowej

Szukasz miejsca na niepowtarzalne weselne w stylu góralskim? Zapraszamy do Zakopanego na Polanę Szymoszkową! Wyjątkowy klimat, zapierający dech w piersi widok na panoramę Tatr i wyśmienita kuchnia olśnią Twoich Gości i sprawią, że ten wyjątkowy dzień pozostanie dla wszystkich zaproszonych niezapomnianym przeżyciem.

Karczma

Do dyspozycji Państwa Młodych oddajemy Karczmę Regionalną, w której możemy zorganizować wesele do 220 osób. Parter (pow. 155m2) z kominkiem mieści 120 osób z przewidzianym miejscem na parkiet, piętro na poddaszu (130m2) to dodatkowe 100 miejsc. W lecie do dyspozycji pozostaje również ogródek zapewniający dowolną ilość miejsc (można dostawić stoły i ławy).

Kuchnia

Dobrze skomponowane menu to podstawa każdego przyjęcia weselnego. Nasz szef kuchni zadba o niepowtarzalne wrażenia kulinarne. Inspirowane tradycją regionu Podhala dania i przekąski przygotowane według życzenia Państwa Młodych zachwycą wszystkich gości.

Polana Szymoszkowa

Polana Szymoszkowa jest zlokalizowana w centrum Zakopanego, zaledwie 1,5 km od Krupówek. Kompleks w zimie zaprasza na narciarskie szusy, a w lecie do wypoczynku na kąpielisku geotermalnym i przejazdów koleją linową, zapewniającą widok na panoramę Tatr. Szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu, bogata oferta gastronomiczna i wiele innych atrakcji gwarantują moc wrażeń.

Wesele na Polanie Szymoszkowej to

  • Wyjątkowa atmosfera
  • Piękne widoki
  • Góralski klimat
  • Profesjonalna obsługa
  • Konkurencyjne ceny
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w zorganizowaniu wymarzonego przyjęcia weselnego.
Osoba kontaktowa:
Beata Olchawa (+48) 693 319 707