Karczma i bary na Polanie Szymoszkowej


Karczma regionalna

Jeżeli szukasz miejsca do spróbowania dobrej kuchni regionalnej – świetnie trafiłeś! W Karczmie Regionalnej Szymoszkowa znajdziesz zarówno podhalańskiego oscypka z żurawiną, soczystą golonkę w sosie piwnym, czy kwaśnicę góralską z żeberkiem. Polecamy także prawdziwą, włoską pizzę przygotowywaną w piecu opalanym drewnem przez rodowitego Sycylijczyka.

Jeżeli poszukujesz miejsca na wydarzenie dla swojej firmy, wesele lub bakiet, koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie przygotujemy indywidualnie skomponowane menu.

Górska Chata

Karczma widokowa Górska Chata zlokalizowana przy górnej stacji kolei krzesełkowej na Polanie Szymoszkowej to miejsce, które zachwyca, nie tylko położeniem. W słoneczne dni kawa na tarasie z widokiem na panoramę Tatr, a w mrożne herbata przy kominku – to zawsze wyjątkowe przeżycie!
Na pierwszym piętrze Górskiej Chaty znajduje się wyjątkowy Widokowy Apartament, gdzie możesz spędzić wyjątkowy urlop!

Aprés ski

Zmęczony szaleństwem na stoku? Pora na przerwę w spacerach? Odwiedź koniecznie jedno z naszych aprés ski przy górnej lub dolnej stacji kolei linowej Polana Szymoszkowa i rozgrzej się przy herbacie lub ulubionym drinku podziwiając Tatry!